Сертифікація

Для підвищення рівня кваліфікації членів ПАМУ і рівня надання ними послуг з 2020 року ПАМУ проводить сертифікацію членів ПАМУ по методикам навчання ПАМУ (класичний, тайський, іспанська обличчя)
Умови проходження сертифікації від ПАМУ з отриманням відповідного сертифіката:
Сертифікація проводиться кожні 3 роки.
Проходженням сертифікації з класичного масажу для членів ПАМУ може бути успішний, за останні 3 роки, виступ з отриманням призових місць (1-3) в категорії «класичний масаж» серед новачків або серед професіоналів в Українських чемпіонатах з масажу за участю ПАМУ.
Сертифікацію за традиційним тайським та іспанського масажу обличчя можна отримати гідно продемонструвавши відповідні методики на чемпіонаті з масажу за участю в суддівстві членів Правління або регіональних Представників ПАМУ, за їхньою рекомендацією.

Так само пройти сертифікацію можна надавши відео (посилання на відео) де ви виконуєте відповідну методику згідно програм навчання та вимог ПАМУ. Для цього Вам необхідно надіслати на bulatev@gmail.com
– документ про проходження навчання за відповідною методикою масажу
– відео виконання Вами масажу (не менше 20 хв) з демонстрацією володіння максимальною кількістю прийомів масажу.
– квитанцію про оплату сертифікації.

Ваше відео буде розглянуто сертифікаційної комісією. У разі успішної здачі сертифікації Вам буде надіслано підтвердження про проходження сертифікації. Також члени ПАМУ що пройшли сертифікацію будуть відзначені на сайті Асоціації.

Вартість проходження сертифікації  в 2020 році 200 гр