Гавайский масаж

ломи массаж в украине обучение ломи в украине ломи в украине паму ломі україна булат гавайская методика хуна в украине массаж ломи в украине ломиломи kjvbkjvbгавай

ломи ломи булатІснують численні стилі масажу з полінезійських островів. Lomi Lomi означає терти тіло, дана методика розроблена в розумінні цілісності тіла (холістичний підхід) і Духа. Правильніше сказати, що Lomi Lomi включає в себе масаж, але їм не обмежується. Корінні гавайці говорять справжнє визначення Ломі Ломі возз’єднання з духом Aloha. Техніка Lomi Lomi зосереджена на пошуку напружених, застійних областей в організмі і розсіюванні їх, переміщаючи долоні, пальці, суглоби і передпліччя в певному ритмі, в танцювальних рухах (танець Хула). Ломі може давати приємний седативний ефект, а може стати практикою відкриття «духовного світу», в разі чого може відбутися зміна світогляду людини.

Одним з істотних відмінностей від інших методик, в масажі Ломи Ломи важливий елемент дихання. Ало-ха – буквально Духа дихання. Так само шаманський Ломи Ломи сьогодні можна розглядати з точки зору тілесних психотерапевтичних практик які призводять до стану розширеної (зміненої) свідомості, як результат робота з підсвідомими психічними процесами. Працювати в Ломи Ломи потрібно з обережністю, так як практика може привести до незвичайних тілесних, та  і психічних реакцій, що може непідготовленого фахівця привести до не вірного поводження.

запис на семінари-ретріти ПАМУ з Гавайської практики Ломі Ломі за тел 0979735563

семінар ретріт з Ломі Ломі 9-12 вересня 2017